BizeA na Targach WOOD TECH 2023
24/03/2023

BizeA na Targach WOOD TECH 2023

W dniach 7-9 marca 2023 roku odbyła się kolejna już edycja Międzynarodowych Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli WOOD TECH w Ptak Warsaw Expo.

Obecny kryzys gospodarczy w Polsce dotknął, również producentów mebli i innych wyrobów z drewna, co rzutuje na zainteresowanie maszynami.

Targi Wood Tech gromadzą licznych wystawców oraz pokaźne grono odwiedzających, którzy są zainteresowani nowinkami ze świata przemysłu drzewnego.
Obecną edycję odwiedziło blisko 8 000 osób.

Wood Tech to targi skierowane do osób, które zawodowo zajmują się obróbką drewna bądź produkcją mebli i wyrobów drewnianych i chcą być na bieżąco z najnowszymi technologiami oraz rozwiązaniami.

Była to również doskonała okazja do bezpośredniej komunikacji pomiędzy dostawcami nowoczesnych technologii, sprzętu i narzędzi, a wykonawcami – stolarzami, rzemieślnikami, producentami elementów wykończenia wnętrz, czy właścicielami firm związanych z produkcją mebli lub innych wyrobów z drewna.
Podczas trwania wydarzenia można było spotkać najlepszych producentów, importerów,handlowców oraz przedstawicieli licznych branż związanych z branżą drzewną.

BizeA po raz kolejny brała udział w targach, zyskując tym samym możliwość zaprezentowania swoich znanych już dobrze rozwiązań oraz innowacyjnych technologii z zakresu łączenia drewna i innych materiałów.

Ku naszej radości stoisko BizeA cieszyło się dużym zainteresowaniem, zarówno osób dobrze już znających nasze produkty, jak i pasjonatów i profesjonalistów stale poszukujących nowych i najlepszych rozwiązań w branży drzewnej.
Cieszymy się,że po raz kolejny mieliśmy możliwość zaprezentowania się na tych prestiżowych targach oraz ze wszystkich spotkań zarówno z obecnymi jak i przyszłymi Klientami.