Przedstawiciel Handlowy (pomorskie)
24/10/2024

Posted 24 de ore ago

Twój zakres obowiązków

  • Badanie i kreowanie potrzeb dotychczasowych Klientów
  • Analiza rynku od strony popytu
  • Monitorowanie poczynań konkurencji na podległym rynku
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
  • Kompleksowe doradztwo techniczne, dobór produktów i rozwiązań dla Klientów
  • Utrzymywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Współpraca z działem handlowym przy realizacji zamówień klientów oraz płatności
  • Analiza danych sprzedażowych
  • Uczestnictwo w targach oraz szkoleniach branżowych
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Nasze wymagania

  • Umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta i rynku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność strategicznego myślenia i długookresowego planowania działań. Kreatywność oraz innowacyjność
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne – nawiązywanie i podtrzymywanie relacji, komunikatywność, autoprezentacja
  • Umiejętność określania priorytetów
  • Determinacji i skuteczności w dążeniu do wyznaczonego celu
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych
  • Zaangażowanie, entuzjazm i chęci poszukiwania nieszablonowych rozwiązań
  • Intuicja i swoboda techniczna
  • Miejsce zamieszkania: województwo pomorskie

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku
  • Znajomość branż drzewnej lub meblarskiej

To oferujemy

  • Umowa o pracę w firmie z 40-letnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku będącej liderem w swojej branży
  • Praca pełna wyzwań w zaangażowanym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktur firmy
  • Udział w projektach dla czołowych europejskich producentów branży drzewnej i meblarskiej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • System świadczeń pozapłacowych: wyjazdy integracyjne i szkoleniowe (również zagraniczne)
  • Dostęp do pakietów medycznych oraz grupowego ubezpieczenia na życie, bonusy świąteczne
  • Dofinansowania: do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny, do wyjazdów wakacyjnych i zimowych, do zakupu artykułów szkolnych dla dzieci

A valid email address is required.
A valid phone number is required.