Zszywacze BIZON zwycięzcami międzynarodowego konkursu branży drzewnej i meblarskiej DREMA 2022 w Poznaniu
18/04/2023

Zszywacze BIZON zwycięzcami międzynarodowego konkursu branży drzewnej i meblarskiej DREMA 2022 w Poznaniu

W dniach 13-16 września 2022 roku BizeA po raz kolejny już brała udział w corocznych Międzynarodowych Targach Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema.

W Europie Środkowowschodniej ta poznańska wystawa nie ma sobie równych. Ze względu na swoją renomę jest wymieniana wśród największych i najważniejszych wystaw branżowych na świecie.

Podczas trwania targów odbył się kolejny konkurs o Złoty Medal Targów DREMA, w trakcie którego, Sąd Konkursowy przyznaje nagrody dla najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych technicznie produktów wykorzystywanych w branży drzewnej i meblarskiej.

Z dumą informujemy, iż zszywacze pneumatyczne stolarskie marki BIZON do zszywek konstrukcyjnych typ BIZON 14/40-B74 oraz 14/50-B81 znalazły się wśród tegorocznych laureatów tego prestiżowego konkursu.
Cieszymy się,że intensywna praca naszych inżynierów w zakresie tworzenia najlepszych rozwiązań trafiających w ręce naszych klientów, została dostrzeżona i wyróżniona na tle licznej konkurencji.