Administrator Systemu IT
24/10/2024

Opublikowano 21 godzin temu

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego i zmotywowanego Administratora Systemu, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie, rozwój oraz optymalizację systemów wspierających codzienne operacje firmy.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad funkcjonowaniem i sprawnością systemów wspomagających zarządzanie firmą.
  • Planowanie, realizacja oraz ocena wdrożeń i rozwoju systemów informatycznych.
  • Bieżące wsparcie techniczne oraz szkolenie użytkowników systemu.
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług IT oraz koordynacja prac serwisowych.
  • Udział w projektach rozwojowych IT, w tym planowanie i testowanie nowych rozwiązań technologicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja lub pokrewne).
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na stanowisku Administratora Systemu, informatyka lub pokrewnym.
  • Doświadczenie w zarządzaniu bazami danych.
  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi (LAN, WAN, VPN).
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.
  • Komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy technicznej w sposób zrozumiały dla użytkowników.

To oferujemy

  • Umowa o pracę w firmie z 40-letnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku, liderem w swojej branży,
  • Praca pełna wyzwań w zespole doświadczonych specjalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktur firmy
  • Udział w projektach dla czołowych europejskich producentów branży drzewnej i meblarskiej
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Atrakcyjny system świadczeń pozapłacowych: wyjazdy integracyjne i szkoleniowe (również zagraniczne)
  • Dostęp do pakietów medycznych oraz grupowego ubezpieczenia na życie, bonusy świąteczne,
  • Dofinansowania: do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny, do wyjazdów wakacyjnych i zimowych, do zakupu artykułów szkolnych dla dzieci

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.