Łączymy z pasją

Europejska jakość w Twojej firmie

Dowiedz się więcej
0

Ponad 30 lat na rynku polskim i zagranicznym

0

różnych produktów sprzedawanych rocznie

0

ton wysyłanych towarów rocznie

0

Ponad 5000 zadowolonych klientów - firm w Polsce

Od lokalnej firmy do lidera na rynku europejskim

Od lokalnej firmy do lidera na rynku europejskim

Nasza historia rozpoczyna się w 1992 roku, kiedy 9 lat od swojego powstania Zakład Mechaniczny BIZON produkujący elementy złączne do drewna, rozpoczął współpracę z niemieckim producentem narzędzi BeA Deutschland (Joh. Friedrich Behrens A.G.)
Owocem tej współpracy było powołanie do życia spółki joint venture BizeA, która od tamtej pory stała się wyłącznym dystrybutorem BeA w Europie Środkowo-Wschodniej.

BizeA powstała w celu zapewnienia klientom szerokiego dostępu do profesjonalnych narzędzi pneumatycznych BeA i BIZON oraz najwyższej jakości elementów złącznych. Obecnie zapewnia kompleksową opiekę techniczno-handlową i serwisową dla polskich użytkowników obu tych marek.

Specjalizuje się również w doradzaniu swoim klientom najlepszych rozwiązań w technice łączenia drewna i innych materiałów wykorzystywanych przez profesjonalistów wielu branż, od meblarstwa przez szeroko pojętą stolarkę, aż po budownictwo i przemysł motoryzacyjny.

Wychodząc naprzeciw czasom oraz oczekiwaniom naszych klientów, BizeA powołała do życia dział konstrukcyjny, który oferuje pełną automatyzację procesów produkcji, dzięki projektowaniu i budowie maszyn dostosowanych indywidualnie do potrzeb swoich Klientów.

W 2002 roku Grupa BizeA – BIZON wdrożyła i certyfikowała wspólny system zapewnienia jakości zgodnie z PN-EN ISO 9001:2000.

W 2008 roku siedziba spółki została przeniesiona z Piaseczna do nowoczesnego obiektu w Tomicach w gminie Góra Kalwaria.
Obecnie to tutaj odbywa się produkcja drutu, zszywek i gwoździ oraz działalność handlowa i serwisowa.

Nasze wartości

Bezpieczeństwo

Naszą produkcję opieramy na europejskich dostawcach, ograniczając wpływ globalnych zawirowań.
Stały zapas surowców oraz elastyczna produkcja zapewniają krótkie terminy realizacji zamówień.

Wiarygodność

Przez ponad 30 lat istnienia na rynku polskim i europejskim zdobyliśmy zaufanie licznych Klientów, którzy cenią sobie doskonałą jakość dostarczanych produktów, ciągłość i bezpieczeństwo dostaw oraz wysokie standardy współpracy.

Uczciwość

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, za którą bierzemy pełną odpowiedzialność. Oferujemy jasne i przejrzyste warunki współpracy oraz rzetelne podejście do każdego Klienta, który obdarzył nas zaufaniem. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, żeby rozwiązać każdy problem.

Jakość

Wysoka jakość produkowanych elementów złącznych od wielu lat cieszy się szerokim uznaniem zarówno naszych stałych, jak i nowych Klientów. Potwierdzona niezawodność naszych rozwiązań w dziedzinie łączenia oraz profesjonalny serwis, zapewniają ciągłą i bezawaryjną pracę produkowanych wyrobów.

Odpowiedzialność

Zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Robimy wszystko, żeby nie zawieść powierzonego nam zaufania i spełnić wszystkie oczekiwania w stosunku do jakości przekazywanych produktów i usług.

Ludzie

Siłą naszej firmy jest wysoce wykwalifikowana kadra, która w trosce o dobro naszych Klientów stale analizuje ich potrzeby. Dla nich systematycznie unowocześniamy technologię, dzięki czemu nasi kontrahenci mogą obniżyć koszty oraz zwiększyć wydajność swojej pracy.

Poznaj nasz zespół

Jesteśmy dla naszych Klientów. Stawiamy na wiedzę, innowacyjność i doświadczenie, dlatego naszą kadrę stanowi profesjonalny i doświadczony zespół pasjonatów w swojej dziedzinie.

W celu sprostania najwyższym wymaganiom naszych Klientów dbamy o nasz stały rozwój, podnoszenie kwalifikacji oraz sprostanie oczekiwaniom nowych czasów i technologii.

Piotr Komierowski

Prezes Zarządu

Andrzej Taraszkiewicz

Dyrektor Finansowy / Członek Zarządu

Tomasz Jałoszewski

Dyrektor Handlowy / Członek Zarządu

Grzegorz Pucek

Dyrektor Biura Zarządu

Chcesz z nami pracować? Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się pod okiem najlepszych ekspertów.

Sprawdź aktualne oferty