BizeA na targach DREMA
15/09/2023

BizeA na targach DREMA

W dniach 12-15 września 2023 roku odbyły się Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA. BizeA zaprezentowała innowacyjne rozwiązania procesów automatyzacji dla przemysłu drzewnego i meblarskiego, w tym uniwersalną zbijarkę do palet CALLISTO 4, robota CNC do montażu podłokietników i skrzyń mebli tapicerowanych, LADE – maszynę do produkcji wkładów do łóżek, nowe udoskonalone narzędzia BIZON i BeA oraz pełną ofertę elementów złącznych.

Dwa z prezentowanych produktów – linia gwoździarek BIZON oraz CALLISTO 4 – otrzymały Złoty Medal targów DREMA. Kapituła doceniła je za innowacyjność, pomysłowość i nowoczesność.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na tegorocznych targach. To była dla nas niezwykła przyjemność i zaszczyt być częścią tego wydarzenia i prezentować nasze rozwiązania dla branży meblarskiej i drzewnej.

DREMA to największe targi B2B obejmujące całą branżę drzewną i meblarską. Wydarzenie jest nieodzownym elementem kalendarza każdego profesjonalisty związanego z branżą.Uplasowały się w ścisłej czołówce największych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki drewna i jako jedyne wydarzenie w Polsce zyskały rekomendację federacji EUMABOIS.

Zachęcamy do obejrzenia galerii.