BizeA na targach LIGNA 2023
29/05/2023

BizeA na targach LIGNA 2023

W dniach 15-19 maja w Hanowerze odbyły się wiodące na świecie targi LIGNA z ofertą narzędzi, maszyn i urządzeń do obróbki drewna. Na powierzchni ponad 105 tys. m2 swoje produkty pokazało ponad 1,1 tys. Wystawców.

BizeA po raz pierwszy w swojej 40-letniej historii, wzięła udział w targach LIGNA. Na 150 m2 zaprezentowała szeroki asortyment rozwiązań w zakresie automatyzacji procesu produkcji palet oraz innych wyrobów wymagających zastosowania gwoździarek pneumatycznych. Największym zainteresowaniem wśród odwiedzających cieszyły się urządzenia do automatyzacji m.in. zbijarka do gwoździ CNC Magnetic do produkcji palet oraz robot CNC do zbijania podłokietników Cubo. Oba urządzenia pozwalają na usprawnienie procesu produkcji, a tym samym na oszczędność kosztów. Na stoisku można było zobaczyć również pozostałe produkty z oferty tj. podwieszane balansery do gwoździarek, maszynę do mocowania nakrętek kłowych Sigma,  pochylony stół do zbijania palet HS a także szeroką ofertę elementów łącznych – zszywek, gwoździ, wkrętów czy sztyftów.

Stoisko BizeA odwiedziły setki Klientów z całego świata m.in. z krajów bałtyckich i Europy Wschodniej, jak również z Afryki Północnej czy Bliskiego Wschodu. Była to doskonała okazja, aby zaprezentować ofertę Firmy, ale również by wymienić się doświadczeniami i porozmawiać o potrzebach i oczekiwaniach branży.

Kolejne targi LIGNA odbędą się za 2 lata w 2025 roku.