Zszywacza na medal
18/04/2023

Zszywacza na medal

Nagrodzone Złotym Medalem Targów DREMA 2022 zszywacze pneumatyczne BIZON to innowacyjne i skuteczne narzędzia, które w krótkim czasie zyskały wysoką renomę wśród użytkowników. Dzięki doskonałemu wyważeniu i ergonomii zszywacze nie odbijają gwałtownie do góry po każdym strzale, co zdecydowanie wpływa na komfort pracy.

Amortyzator dolny oraz doskonale prowadzący się wbijak wykonane są z najlepszych materiałów, co sprawia,że narzędzia są przyjazne w pracy i bardzo wytrzymałe.
Zszywacz pneumatyczny BIZON 14/40-B74 dedykowany jest przede wszystkim do produkowania szkieletów mebli tapicerowanych, zaś model 14/50-B81 do wszelkich połączeń konstrukcyjnych. Oba zszywacze są przystosowane do intensywnej, szybkiej pracy przy łączeniu twardego drewna, ponieważ charakteryzują się dużą energią wbijania.
Niespotykana niezawodność oraz precyzja działania znajdzie idealne zastosowanie w fabrykach mebli oraz wszelkich zakładach produkujących konstrukcje drewniane, w których koszty eksploatacji i serwisu narzędzi odgrywają duże znaczenie.
Istnieje możliwość lepszego dostosowania zszywacza do potrzeb klienta poprzez montaż dodatkowego wyposażenia jak wydłużony magazynek i adaptacja do pracy na maszynie, mocowanie pod balanser, który ułatwia pracę oraz możliwość wykonania bezpiecznika pod nabijanie zaczepów do sprężyn falistych.
Ergonomiczny uchwyt zapewnia idealne wyważenie oraz swobodę prowadzenia na stole roboczym.
Narzędzie jest wygodne w użytkowaniu i może być stale w zasięgu ręki operatora.
Wygodna praca dzięki wyprowadzeniu do góry przewodu zasilania sprężonego powietrza wraz z linką balansera.
Stabilne i wytrzymałe mocowanie pokrywy cylindra na 4 śruby. Zszywacze konstrukcyjne adaptujemy do pracy stacjonarnej i na maszynach przy stanowiskach montażowych.
Wyposażone są w długie magazynki umożliwiające szybki załadunek dwóch pakietów zszywek od tyłu.
Wyzwalanie sygnałem pneumatycznym oraz system szybkiego mocowania.

Zainteresował Cię zszywacz?